اخبار > سرپرست دانشگاه‌ مازندران منصوب شد  چاپ        ارسال به دوست

طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:

سرپرست دانشگاه‌ مازندران منصوب شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران به نقل از اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد را به عنوان سرپرست دانشگاه مازندران منصوب کرد.

       بر اساس این گزارش، دکتر زلفی‌گل در این حکم آورده است: انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارایه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران‌علمی(کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی‌علمی، توسعه همه‌جانبه ‌علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» بکار گیرید.

       وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هم‌چنین در نامه‌‌‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر کوروش نوذری رییس سابق دانشگاه مازندران قدردانی کرد.

       یادآور می‌شود: دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد(زاده آمل _۱۳۴۵) دارای دکترای تخصصی شیمی آلی و عضو هیات علمی و استاد تمام دانشگاه مازندران است که پیش از این معاون اداری، مالی و نماینده وزیر در هیات ممیزه و رییس دانشکده شیمی این دانشگاه بوده است.

 

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران


١٠:٠٠ - 1400/08/23    /    شماره : ٣٠٤٧١    /    تعداد نمایش : ١٢٤٥خروج