چاپ        ارسال به دوست

مراسم نکوداشت پروفسور عباسعلی رستمی برگزار شد

 

مراسم نکوداشت و تجلیل از پروفسور عباسعلی رستمی در سالن آمفی تئاتر رازی دانشکده شیمی دانشگاه مازندران برگزار شد


         به گزارش کارشناس خبری روابط عمومی دانشکده شیمی، امروز دوشنبه به تاریخ  29/9/95 راس ساعت 10 صبح  در سالن آمفی تئاتر رازی دانشکده شیمی مراسم با شکوهی به منظور تکریم و نکوداشت از خدمات علمی، آموزشی و پژوهشی پروفسور عباسعلی رستمی با حضور معاون پژوهشی دانشگاه پروفسور محمدحسین فاطمی ، معاون اداری ومالی دانشگاه پروفسور ابراهیم صالحی عمران ، رئیس دانشکده شیمی پروفسور سکینه اصغری ، رئیس دانشکده علوم پایه پروفسور سعید میرزانژاد و رئیس دانشکده ریاضی دکتر یحیی طالبی رستمی و جمع کثیری از اعضای هیات علمی ،دانشجویان و کارکنان دانشکده های شیمی، علوم پایه و ریاضی برگزار گردید .

در این مراسم بعد از قرائت کلام الله مجید و پخش سرود ملی، توسط دکتر شهرام قاسمی میر خلاصه ای از سوابق و افتخارات درخشان علمی ، پژوهشی ، آموزشی و همچنین اجرایی پروفسور رستمی ، قرائت شد. سپس رئیس دانشکده شیمی به عنوان اولین سخنران مراسم ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و حاضرین،به خصوصیات بسیار خوب و ستودنی پروفسور رستمی اشاره کرد و از تلاش بی دریغ در امور مختلف و دقت عمل ایشان قدردانی کرد.

پروفسور سکینه اصغری در ادامه از چگونگی شکل گیری دانشکده شیمی صحبت کرد وگفته است اثر گذاری اساتید ارزشمندی همچون پروفسور رستمی در این راستا هرگز از ذهن خارج نخواهد شد.

 رئیس دانشکده شیمی دربخش دیگری گفت : ما این مراسم را با همکاری اعضای هیات علمی دانشکده، به پاس نکوداشت از مقام والای معلمی و به خصوص الگو و بهره گرفتن دانشجویان از این استاد نامدار و فرهیخته برگزار کرده ایم.

 


معاون اداری و مالی دانشگاه پروفسور ابراهیم صالحی عمران در سخنانش ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت و خدمات ارزشمند چندین ساله ی پروفسور رستمی در عرصه علم و پژوهش،به ارزشمند بودن فرهنگ در دانشگاههای کشور و جهان پرداخت و گفته است باید تلاش کرد تا دانشگاه را به سطح بالاتری رساند و دانشگاه با تعامل هرچه بیشتر بین اساتید و دانشجویان معنی پیدا می کند و مقوله ی فرهنگ نیز در این راستا بسیار کارساز است.

 


پروفسور عباسعلی رستمی در سخرانی خود از همه مهمانان و حضار برای شرکت در مراسم صمیمانه تشکرکرد و سپس به خاطرات و سوابق آموزشی و تحصیلی خود پرداخت و نقش نظم و وقت شناسی همراه با تلاش و جدیت را برای موفقیت در عرصه های مختلف بسیار تاثیر گذار دانست.

پروفسور رستمی به نقش و اثرگذاری کارکنان درپیشبرد اهداف دانشگاه اشاره کرد و گفته است تعامل صحیح هرچه بیشتر اساتید و دانشجو در عرصه علمی و با حضور کارکنان پرتلاش در بخش اداری، دانشگاه می تواند به سطح بالاتری برسد.

پروفسور رستمی  در بخش پایانی سخنانش از  همه کسانی که برای برگزاری این مراسم نقش داشتند تشکر و قدردانی کرد.

 در خاتمه نیز هدایایی به رسم یادبود از سوی  همکاران هیات علمی دانشکده شیمی و دانشکده های علوم پایه و ریاضی به پروفسور رستمی اهدا شد.

 

     حبیب رضا حسنی

مسئول روابط عمومی دانشکده شیمی

دانلود فايل : IMG_3089.JPG ( 4435KB )


١٤:١٠ - 1395/09/29    /    شماره : ١١٧٧٧    /    تعداد نمایش : ٤٥٤خروج